newsartykułyzabytkimuzeawystawygalerieportfolio
antykwariatrzeźbawydawnictwasłownikhistoria sztuki
ANTYKWARIAT

R E J E S T R A C J A

Umieszczenie ogłoszenia w antykwariacie jest bezpłatne. Czas wyświetlania ogłoszenia ograniczony jest do 30 dni. Po tym okresie system automatycznie usunie ogłoszenie z bazy. Użytkownik serwisu ma możliwość ponownego umieszczenia tego samego ogłoszenia lub jego wcześniejszego anulowania.

Administrator serwisu rezerwuje sobie prawo do usuwania ogłoszeń nie związanych tematycznie z profilem serwisu oraz przestrzega przed zamieszczaniem ogłoszeń o przedmiotach pochodzących z przemytu lub kradzieży.

Aby korzystać z antykwariatu musisz się zarejestrować. W tym celu wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza a następnie wciśnij ENTER. System wygeneruje dla Ciebie unikalne hasło a nastepnie, po weryfikacji danych (max. 24 godziny) wyśle je na podany przez Ciebie adres poczty elektronicznej. Po odebraniu poczty przejdź do strony głównej serwisu i zaloguj się używając swojej nazwy użytkownika i podanego w mailu hasła. Po naciśnięciu klawisza ENTER pojawi się strona z kategoriami i właściwym formularzem ogłoszenia.


F O R M U L A R Z

nazwa użytkownika:
imię:
nazwisko:
adres zamieszkania:
kod pocztowy:
miejscowość:
województwo:
numer telefonu:
adres e-mail:
Niniejszym wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej w rozumieniu art. 2 pkt 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204) oraz wykorzystanie moich danych osobowych zgodnie z polskim prawem, w szczególności z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 Poz. 883) w celach marketingowych przez serwis sztuka.net oraz podmioty, których działalność jest powiązana tematycznie z profilem serwisu.

powered by jPALIO© 2003-2010 sztuka.net   Wszelkie prawa zastrzeżone.
patronat medialnyredakcjadodaj do serwisunota prawna