AKTUALNOŚCI
ZABYTEK NA PIERWSZYM PLANIE. CZAS DREWNA.
Paweł Giergoń    10.11.2015

Urokliwa kapliczka, przydrożny kościołek, stara drewniana chata ukryta gdzieś w lesie - takich zabytków na Mazowszu jest wiele. Wiele z nich ciągle czeka na odkrycie. To zadanie dla tych, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie fotograficznym „Zabytek na pierwszym planie”. Na najlepszych fotografów czekają nagrody.

Tematem tegorocznej drugiej już edycji są zabytki "Zaklęte w drewnie". Na Mazowszu przykładów drewnianej architektury nie brakuje. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie, wziąć aparat do ręki i uchwycić oryginalność, urok i piękno drewnianego zabytku. W konkursie mogą wziąć udział i amatorzy i profesjonaliści.

Jak wziąć udział w konkursie? To proste. Wystarczy wysłać e-mail ze zdjęciem i formularzem zgłoszeniowym na adres zabytki@mazovia.pl. W temacie koniecznie należy wpisać "Zaklęte w drewnie". Oceniane będą oryginalność ujęcia, walory artystyczne fotografii oraz poprawność techniczna zdjęcia. Warto się spieszyć, bo zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada 2015 r. W konkursie zostanie przyznana również nagroda publiczności. Otrzyma ją to zdjęcie, które dostanie najwięcej polubień. Wszystkie zdjęcia będą umieszczone na profilu "Mazowieckiego Szlaku Tradycji".

Organizatorem konkursu jest samorząd województwa mazowieckiego. Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.mazovia.pl. Odpowiedzi na wszystkie pytanie dotyczące konkursu można uzyskać pod adresem: zabytki@mazovia.pl

 

* Osoby, które nie skończyły jeszcze osiemnastu lat potrzebują zgody opiekuna. 

 
redakcja|nota prawna
© 2003-2024 sztuka.net   Wszelkie prawa zastrzeżone.